آراد کنفرانس
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
ی سبز در طب سنتی,فوائد اصلاح ی چای سبز,مضرات چای سبز,فوائد چای سبز,چای سبز,طب سنتی,فوائد سبزیجات,فوائد میوه جات

فوائد چای سبز

چای سبز محصولی است که از گیاه کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) بوجود می آید. از چای سبز آشامیدن ی تولید شده که فوائد فوائد اصلاح ی ای نیز درپی دارند. همین طور از برگهای چای سبز می شود عصاره ای تهیه بعنوان دارو مصرف نمود.

به نقل از آکاایران : از چای سبز می شود برای ارتقا هشیاری سرعت اندیشه مصرف می نمایند. همچنین از چای سبز برای کاهش وزن اصلاح اختلالات معده، تهوع، اسهال، سردرد ، پوکی استخوان تومورهای سرطانی جامد استفاده می شود. بجز آشامیدن چای سبز، گاهی ها برروی پوست خود چای سبز گذاشته تا از شدت سوختگی ناشی از نور خورشید کاسته همچنین به پیشگیری از سرطان پوست ناشی از آفتاب سوختگی و آسیب های خورشیدی کمک نماید. در ادامه به نقد اثرات تایید شده چای سبز می پردازیم تا ببینیم در کدامیک از مشکلات ها می شود از این گیاه استفاده نمود در کدام مساله این گیاه بی تاثیر است.

پیشگیری و اصلاح سرطان:
چای سبز حاوی ترکیباتی بنام کاتچین، فیتوکمیکال و پولیفنول است که این ترکیبها نوعی آنتی اکسیدان (Antioxidant) محسوب می شوند. آنتی اکسیدان قابلیت مبارزه با سلولهای سرطانی را داراست. این ترکیب می تواند از افزایش سلولها تومورهای سرطانی پیشگیری نماید . میزان شیوع سرطانهایی چون پستان، کولون، پوست، پانکراس معده در بین افرادی که چای سبز می نوشند بسیار کمتر است. تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که افرادی که روزانه چای سبز می نوشند تهدید ابتلا به سرطان خود را تا میزان بسیار بسیاری کاهش می دهند.

پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی:

یکی از عوامل اصلی امراض حمله هاب قلبی، وجود کلسترول بالا در خون آدم است. چای سبز علاوه بر ویتامینهای A و C خود، باعث کاهش کلسترول در خون می گردد که این موضوع تهدید اقطعا ل حمله قلبی و امراضی از این دسته را پایین می آورد. مچنین مصرف چای سبز می تواند از ظهور بیماری های قلبی عروقی پیشگیری نماید . مصرف روزانه 5 فنجان یا بیشتر از این چای می تواند تا 61 درصد از ظهور بیماری های قلبی بکاهد. وجود رادیکال های آزاد در سرخرگ می تواند منجر به ظهور های قلبی عروقی شود. در حالی که کاتچین موجود در چای سبز قادر است از پوشش داخلی سرخرگ در مساوی رادیکال های آزاد محافظت کرده به این وسیله از ظهور های قلبی پیشگیری نماید . در ژاپن با وجود اینکه استعمال سیگار بسیار رایج معمول است اما کم ترین آمار های قلبی در آنها گزارش شده است، عده ای این كم شدن را مصرف زیاد چای سبز میدانند.

فوائد چای سبز

چای سبز به اقطعا ل زیاد تاثیر گذار است برای:

زگیل های تولید مثل – نوع خاصی از عصاره چای که بشکل پماد موجود است، از طرف سازمان غذا داروی آمریکا برای اصلاح زگیل های تناسلی تایید شده است.
از چای سبز برای افزایش هشیاری ذهنی، بدلیل کافئینی که درخود دارد، استفاده می نمایند.

چای سبز اقطعا لا اثر گذار است برای:

پیشگیری از سرگیجه بلندشدن و ایستادن در افراد مسن
پیشگیری از سرطان مثانه، تخمدان، مری پانکراس (لوزالمعده)
كم شدن تهدید و یا بتعویق انداختن ظهور پارکینسون
اصلاح فشارخون پایین بعد از غذامیل کردن در افراد مسن
كم شدن سطح بالای چربی خون از قبیل کلسترول تریگلیسیرید
كم شدن افزایش غیرطبیعی سلول های غیرطبیعی در گردنه رحم که در اثر ویروس پاپیلومای آدم ی رخ می دهد

چای سبز اقطعا لا بی اثر است برای:

پیشگیری از سرطان کولونخیرید چای سبز


مروری بر فوائد چای سبز

چای سبز اکثرا ٌ ً برای معالجه بیماری ها تجویز می شود. ولی بیشتر افراد پی برده اند که آشامیدن روزانه چای سبز، فوائد سلامت ی بسیاری دارد.

*چای سبز ماده پیشگیری کننده مهمی در مساوی سرطان، ارتقا چربی های خون، سفت شدن رگ ها و حفره های دندان است.

*این گیاه در مساوی اسهال خونی ناشی از باکتری مصونیت ایجاد می نماید .

*چای سبز در رفع تعدادی از عفو نت های قارچی، باکتری حتی ویروسی (نظیر سرماخوردگی عادی) مفید است.

*چای سبز برای سیسـتم گوارشی شما مفید است.

*چای سبز سبب می شود که روشن تر فکر بکنید و حتی قوه بینایی شما را نیز تقویت می نماید .

*این گیاه رگ ها را تقویت و از تجمع چربی های خیلی در خون پیشگیری می نماید .

*این گیاه خلط را از گلوی ملتهب پاک و تاثیر مواد سمی را خنثی می نماید .

*"تانین" موجود در این چای می تواند از تداوم اسهال پیشگیری نماید . اگر می خواهید میزان "تانین" را در چای ارتقا دهید، بگذارید بیشتر دم بکشد.

*یکی از عناصر فعال در چای سبز، به اندازه آسپیرین از تجمع پلاکت های خونی پیشگیری می نماید که این اثر گردش خون را اصلاح می بخشد.

*چای سبز از سخت شدن رگ ها هم پیشگیری می نماید .

مضرات چای سبز

چای سبز به خاطر داشتن کافئین، پیشگیری از جذب مواد معدنی به ویژه آهن می نماید . خانم های باردار، شیرده افرادی که ناراحتی اعصاب دارند و آنهایی که ضربان قلبشان نا مرتب است، خوب است در مصرف آن زیاده روی نکنند. استفاده این چای همچون چای سیاه به همراه غذا جذب روی، آهن و کلسیم را كم شدن می دهد.زیاده روی در مصرف این چای می تواند باعث دفع زیاد آب از بدن و خشکی مدفوع و یبوست شود.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 17 آبان 1394
ی سبز در طب سنتی,فوائد اصلاح ی چای سبز,مضرات چای سبز,فوائد چای سبز,چای سبز,طب سنتی,فوائد سبزیجات,فوائد میوه جات

فوائد چای سبز

چای سبز محصولی است که از گیاه کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) بوجود می آید. از چای سبز آشامیدن ی تولید شده که فوائد و فوائد اصلاح ی ای درپی دارند. همین طور از برگهای چای سبز می شود عصاره ای تهیه بعنوان دارو مصرف نمود.

به نقل از آکاایران : از چای سبز می شود برای افزایش هشیاری و سرعت اندیشه استفاده می نمایند. همین طور از چای سبز برای كم شدن وزن اصلاح اختلالات معده، تهوع، اسهال، سردرد ، پوکی استخوان تومورهای سرطانی جامد مصرف می شود. بجز آشامیدن چای سبز، برخی ها برروی پوست خود چای سبز گذاشته تا از شدت سوختگی ناشی از نور خورشید کاسته همچنین به پیشگیری از سرطان پوست ناشی از آفتاب سوختگی و آسیب های خورشیدی کمک نماید. در ادامه به نقد اثرات تایید شده چای سبز می پردازیم تا ببینیم در کدامیک از مسائل بیماری ها می شود از این گیاه استفاده نمود و در کدام مساله این گیاه بی تاثیر است.

پیشگیری اصلاح سرطان:
چای سبز حاوی ترکیباتی بنام کاتچین، فیتوکمیکال و پولیفنول است که این ترکیبها نوعی آنتی اکسیدان (Antioxidant) محسوب می شوند. آنتی اکسیدان قابلیت مبارزه با سلولهای سرطانی را داراست. این ترکیب می تواند از افزایش سلولها تومورهای سرطانی پیشگیری نماید . میزان شیوع سرطانهایی چون پستان، کولون، پوست، پانکراس معده در بین افرادی که چای سبز می نوشند بسیار کمتر است. تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که افرادی که روزانه چای سبز می نوشند تهدید ابتلا به سرطان خود را تا میزان بسیار بسیاری كم شدن می دهند.

پیشگیری از های قلبی عروقی:

یکی از عوامل اصلی امراض و حمله هاب قلبی، وجود کلسترول بالا در خون آدم است. چای سبز علاوه بر ویتامینهای A و C خود، باعث كم شدن کلسترول در خون نیز می گردد که این مساله تهدید اقطعا ل حمله قلبی امراضی از این دسته را پایین می آورد. مچنین استفاده چای سبز می تواند از ظهور بیماری های قلبی عروقی پیشگیری نماید . استفاده روزانه 5 فنجان یا بیشتر از این چای می تواند تا 61 درصد از ظهور مریضی های قلبی بکاهد. وجود رادیکال های آزاد در سرخرگ می تواند منجر به ظهور بیماری های قلبی عروقی شود. در حالی که کاتچین موجود در چای سبز قادر است از پوشش داخلی سرخرگ در مساوی رادیکال های آزاد محافظت کرده به این وسیله از ظهور های قلبی پیشگیری نماید . در ژاپن با وجود اینکه استعمال سیگار بسیار رایج معمول است ولی کم ترین آمار بیماری های قلبی در آنها گزارش شده است، عده ای دلیل این كم شدن را استفاده خیلی چای سبز میدانند.

فوائد چای سبز

چای سبز به اقطعا ل خیلی اثر گذار است برای:

زگیل های تولید مثل – نوع خاصی از عصاره چای که بشکل پماد موجود است، از طرف سازمان غذا داروی آمریکا برای اصلاح زگیل های تناسلی تایید شده است.
از چای سبز برای ارتقا هشیاری ذهنی، بدلیل کافئینی که درخود دارد، استفاده می نمایند.

چای سبز اقطعا لا تاثیر گذار است برای:

پیشگیری از سرگیجه بلندشدن و ایستادن در افراد مسن
پیشگیری از سرطان مثانه، تخمدان، مری پانکراس (لوزالمعده)
کاهش تهدید و یا بتعویق انداختن ظهور مریضی پارکینسون
اصلاح فشارخون پایین بعد از غذامیل کردن در افراد مسن
کاهش سطح بالای چربی خون از قبیل کلسترول تریگلیسیرید
كم شدن افزایش غیرطبیعی سلول های غیرطبیعی در گردنه رحم که در تاثیر ویروس پاپیلومای آدم ی رخ می دهد

چای سبز اقطعا لا بی اثر است برای:

پیشگیری از سرطان کولونچای سبز


مروری بر فوائد چای سبز

چای سبز ً برای معالجه بیماری ها تجویز می شود. اما بیشتر افراد پی برده اند که آشامیدن روزانه چای سبز، فوائد سلامت ی بسیاری دارد.

*چای سبز ماده پیشگیری کننده مهمی در مساوی سرطان، ارتقا چربی های خون، سفت شدن رگ ها حفره های دندان است.

*این گیاه در مساوی اسهال خونی ناشی از باکتری مصونیت ایجاد می نماید .

*چای سبز در رفع تعدادی از عفو نت های قارچی، باکتری و حتی ویروسی (نظیر سرماخوردگی عادی) مفید است.

*چای سبز برای سیستم گوارشی شما نیز مفید است.

*چای سبز سبب می شود که روشن تر فکر بکنید حتی قوه بینایی شما را هم تقویت می نماید .

*این گیاه رگ ها را تقویت و از تجمع چربی های خیلی در خون پیشگیری می نماید .

*این گیاه خلط را از گلوی ملتهب پاک اثر مواد سمی را خنثی می نماید .

*"تانین" موجود در این چای می تواند از تداوم اسهال پیشگیری نماید . چنانچه می خواهید میزان "تانین" را در چای ارتقا دهید، بگذارید بیشتر دم بکشد.

*یکی از عناصر فعال در چای سبز، به اندازه آسپیرین از تجمع پلاکت های خونی پیشگیری می نماید که این اثر گردش خون را اصلاح می بخشد.

*چای سبز از سخت شدن رگ ها نیز پیشگیری می نماید .

مضرات چای سبز

چای سبز به خاطر داشتن کافئین، پیشگیری از جذب مواد معدنی به ویژه آهن می نماید . خانم های باردار، شیرده افرادی که ناراحتی اعصاب دارند آنهایی که ضربان قلبشان نا مرتب است، خوبتر است در استفاده آن زیاده روی نکنند. مصرف این چای همچون چای سیاه به همراه غذا جذب روی، آهن کلسیم را کاهش می دهد.زیاده روی در مصرف این چای می تواند باعث دفع خیلی آب از بدن خشکی مدفوع یبوست شود.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 17 آبان 1394
ی سبز در طب سنتی,فوائد اصلاح ی چای سبز,مضرات چای سبز,فوائد چای سبز,چای سبز,طب سنتی,فوائد سبزیجات,فوائد میوه جات

فوائد چای سبز

چای سبز محصولی است که از گیاه کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) بوجود می آید. از چای سبز آشامیدن ی تولید شده که فوائد و فوائد اصلاح ی ای هم درپی دارند. همچنین از برگهای چای سبز می شود عصاره ای تهیه و بعنوان دارو استفاده نمود.

به نقل از آکاایران : از چای سبز می شود برای ارتقا هشیاری سرعت اندیشه مصرف می نمایند. همین طور از چای سبز برای کاهش وزن و اصلاح اختلالات معده، تهوع، اسهال، سردرد ، پوکی استخوان و تومورهای سرطانی جامد استفاده می شود. بجز آشامیدن چای سبز، گاهی ها برروی پوست چای سبز گذاشته تا از شدت سوختگی ناشی از نور خورشید کاسته و همین طور به پیشگیری از سرطان پوست ناشی از آفتاب سوختگی و آسیب های خورشیدی کمک نماید. در ادامه به تحلیل اثرات تایید شده چای سبز می پردازیم تا ببینیم در کدامیک از مسائل و بیماری ها می شود از این گیاه مصرف نمود و در کدام مساله این گیاه بی اثر است.

پیشگیری و اصلاح سرطان:
چای سبز حاوی ترکیباتی بنام کاتچین، فیتوکمیکال پولیفنول است که این ترکیبها نوعی آنتی اکسیدان (Antioxidant) محسوب می شوند. آنتی اکسیدان قابلیت مبارزه با سلولهای سرطانی را داراست. این ترکیب می تواند از افزایش سلولها و تومورهای سرطانی پیشگیری نماید . میزان شیوع سرطانهایی چون پستان، کولون، پوست، پانکراس معده در بین افرادی که چای سبز می نوشند بسیار کمتر است. تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که افرادی که روزانه چای سبز می نوشند تهدید ابتلا به سرطان خود را تا میزان بسیار بسیاری كم شدن می دهند.

پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی:

یکی از عوامل اصلی امراض و حمله هاب قلبی، وجود کلسترول بالا در خون آدم است. چای سبز علاوه بر ویتامینهای A C خود، باعث کاهش کلسترول در خون می گردد که این مساله تهدید اقطعا ل حمله قلبی و امراضی از این دسته را پایین می آورد. مچنین استفاده چای سبز می تواند از ظهور بیماری های قلبی عروقی پیشگیری نماید . مصرف روزانه 5 فنجان یا بیشتر از این چای می تواند تا 61 درصد از ظهور های قلبی بکاهد. وجود رادیکال های آزاد در سرخرگ می تواند منجر به ظهور بیماری های قلبی عروقی شود. در حالی که کاتچین موجود در چای سبز قادر است از پوشش داخلی سرخرگ در مساوی رادیکال های آزاد محافظت کرده و به این وسیله از ظهور بیماری های قلبی پیشگیری نماید . در ژاپن با وجود اینکه استعمال سیگار بسیار رایج معمول است اما کم ترین آمار بیماری های قلبی در آنها گزارش شده است، عده ای دلیل این كم شدن را استفاده خیلی چای سبز میدانند.

فوائد چای سبز

چای سبز به اقطعا ل زیاد اثر گذار است برای:

زگیل های تولید مثل – نوع خاصی از عصاره چای که بشکل پماد موجود است، از طرف سازمان غذا داروی آمریکا برای اصلاح زگیل های تناسلی تایید شده است.
از چای سبز برای ارتقا هشیاری ذهنی، ب کافئینی که درخود دارد، مصرف می نمایند.

چای سبز اقطعا لا تاثیر گذار است برای:

پیشگیری از سرگیجه بلندشدن ایستادن در افراد مسن
پیشگیری از سرطان مثانه، تخمدان، مری پانکراس (لوزالمعده)
كم شدن تهدید و یا بتعویق انداختن ظهور بیماری پارکینسون
اصلاح فشارخون پایین بعد از غذامیل کردن در افراد مسن
كم شدن سطح بالای چربی خون از قبیل کلسترول تریگلیسیرید
کاهش افزایش غیرطبیعی سلول های غیرطبیعی در گردنه رحم که در تاثیر ویروس پاپیلومای آدم ی رخ می دهد

چای سبز اقطعا لا بی اثر است برای:

پیشگیری از سرطان کولونچای سبز تیما


مروری بر فوائد چای سبز

چای سبز اکثرا ٌ ً برای معالجه بیماری ها تجویز می شود. اما بیشتر افراد پی برده اند که آشامیدن روزانه چای سبز، فوائد سلامت ی بسیاری دارد.

*چای سبز ماده پیشگیری کننده مهمی در مساوی سرطان، ارتقا چربی های خون، سفت شدن رگ ها و حفره های دندان است.

*این گیاه در مساوی اسهال خونی ناشی از باکتری مصونیت ایجاد می نماید .

*چای سبز در رفع تعدادی از عفو نت های قارچی، باکتری و حتی ویروسی (نظیر سرماخوردگی عادی) مفید است.

*چای سبز برای سیستم گوارشی شما مفید است.

*چای سبز سبب می شود که روشن تر فکر بکنید و حتی قوه بینایی شما را هم تقویت می نماید .

*این گیاه رگ ها را تقویت از تجمع چربی های خیلی در خون پیشگیری می نماید .

*این گیاه خلط را از گلوی ملتهب پاک اثر مواد سمی را خنثی می نماید .

*"تانین" موجود در این چای می تواند از تداوم اسهال پیشگیری نماید . اگر می خواهید میزان "تانین" را در چای ارتقا دهید، بگذارید بیشتر دم بکشد.

*یکی از عناصر فعال در چای سبز، به اندازه آسپیرین از تجمع پلاکت های خونی پیشگیری می نماید که این اثر گردش خون را اصلاح می بخشد.

*چای سبز از سخت شدن رگ ها پیشگیری می نماید .

مضرات چای سبز

چای سبز به خاطر داشتن کافئین، پیشگیری از جذب مواد معدنی به ویژه آهن می نماید . خانم های باردار، شیرده افرادی که ناراحتی اعصاب دارند آنهایی که ضربان قلبشان نامنظم است، خوب است در مصرف آن زیاده روی نکنند. مصرف این چای همچون چای سیاه به همراه غذا جذب روی، آهن و کلسیم را كم شدن می دهد.زیاده روی در استفاده این چای می تواند باعث دفع زیاد آب از بدن و خشکی مدفوع و یبوست شود.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 17 آبان 1394

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات